Va salut,

Am un SLK 200 din 2001 (R170) si a inceput de ceva vreme sa dezvolte o gramada de probleme: Cum ultima vizita la reprezentanta a venit cu un deviz de 8 ori mai mare decat pretul real masinii, am renuntat la idee si caut un service in Bucuresti care sa stie sa repare modelul acesta.

In ultimii ani am fost clientul mai multor service-uri si inca n-am gasit unul care sa-mi rezolve toate problemele, ultima data am schimbat 4 service-uri in incercarea de a-mi repara stropitoarele de lichid de parbriz, nimeni nu stie ce sa-i faca si cum s-o repare.
Acum pierde si ulei de servo, scartaie volanul de zici ca se rupe masina, am fost la 2 service-uri, nicio rezolvare finala,

Va rog sa ma ajutati cu un service sau un mecanic caruia sa-i duc masina si sa poata sa mi-o inapoieze reparata.

Sunt complet dezamagit de absolut tot ce inseamna service-uri, nimeni nu mai repara nimic, toata lumea schimba piese dupa ureche si rezultatul nu este niciodata multumitor.

Am bagat atatia bani in masina si nimic din ce am schimbat/reparat pana acum nu functioneaza cum ar trebui.


PLEASE HELP!!!

Este ultima incercare de a salva masina asta, altfel o duc la tara, o decapotez si pun flori in ea.


Va multumesc pentru recomandari