Salutare tuturor. Am avut portiera fata schimbata și s-a aprins în bord martorul SRS. Au încercat sa-l stingă dar se reaprinde. Știți vreun service pe lângă Bacău sau în Moldova care sa aibă diagnoza Star? La Țiriac auto e 500 lei doar tester'ul...