Announcement

Collapse

Informatii si clarificari privind datele personale

Datele cu caracter personal pe care siteul Clubmercedes.ro le colecteaza pe Forum sunt descrise mai jos, impreuna cu scopul, modul si temeiul prelucrarii lor precum si durata pe care are loc stocarea si/sau prelucrarea. Aceste date nu sunt prelucrate in alte moduri decat cele mentionate, nu sunt folosite in scopuri de marketing, nu sunt comercializate si nu sunt transferate unor terti.

__________________________________________________ ________________________________


I. "Date necesare" - colectate la inregistrarea unui cont de membru:
Adresa de email, necesara pentru:
validarea contului
resetarea parolei, in cazul in care a fost uitata
transmitere notificari privind anumite evenimente intamplate pe Forum (optional, opt-in) - ex: reply intr-un topic urmarit, reply la un mesaj personal (PM)
comunicari ocazionale in scop informativ (non-marketing, non-comercial) din partea administratiei Forumului (optional, opt-in)
NU este afisata public pe Forum, iar ceilalti membri nu au acces la ea, nici macar cei din echipa de moderare (moderatori, supermoderatori)
Username, necesar pentru autentificare (login)
Este afisat public pe Forum, in dreptul postarilor/mesajelor scrise de membrul respectiv, pentru a putea facilita o discutie cursiva
Parola, necesara pentru autentificare (login)
NU este afisata nicaieri
NU este stocata intr-o forma citibila (plain text), ci numai in forma criptata
Motiv: fara aceste date nu este posibila crearea unui cont de membru, iar fara cont nu se poate participa la discutii.
Temei: interesul legitim.
Durata: pe toata durata existentei contului de membru
__________________________________________________ ________________________________


II. "Date optionale" - pe care membrii Forumului Clubmercedes au posibilitatea sa le introduca in contul propriu daca doresc:
Location - eliminat de tot, pentru ca in ciuda explicatiilor au aparut confuzii privind semnificatia si rolul acestui camp
Data nasterii
Hobby-uri (interests)
Model/marca si motorizarea masinii

Temei: consimtamantul (consent).
Durata: atat cat doreste persoana, datele pot fi introduse/modificate/sterse in orice moment direct din cont

Introducerea acestor date este pur optionala, iar accesul integral la toate serviciile oferite de Forumul Clubmercedes nu este conditionat in niciun fel de introducerea acestor date. Aceste date sunt prelucrate exclusiv pentru afisarea lor in pagina personala a contului (profil public - exemplu) care poate fi accesata de oricare alt membru inregistrat pe Forumul Clubmercedes(dar nu si de vizitatorii neautentificati-guest sau de crawlerii web precum Googlebot). Deasemenea, denumirile campurilor in care pot fi introduse aceste informatii sunt orientative, membrii nu au vreo obligatie sa le completeze cu acuratete.

Recomandam sa completati informatiile optionale numai daca doriti ca ceilalti membri ai Forumului sa le cunoasca. Pentru a ne asigura de acest fapt, toate datele optionale introduse pana la 18.05.2018 au fost sterse. Ele pot fi reintroduse daca membrii doresc acest lucru, luand in considerare cele mentionate mai sus.
__________________________________________________ _____________________________


III. "Date colectate automat" - pentru fiecare accesare a Forumului, indiferent daca e vorba de un vizitator autentificat (membru) sau neautentificat (guest):
Adresa IP
User-Agent: sir de caractere prin care aplicatia de web browsing se "recomanda" catre server (ex: Chrome)
HTTP Referer: pagina vizitata anterior celei curente
Aceste date NU sunt afisate in mod public pe Forum, membrii nu au acces la ele, nici macar cei din echipa de moderare (moderatori, supermoderatori).

Motiv: aceste date sunt colectate si procesate pentru indeplinirea unor obligatii legale (ex: cooperarea in investigatii ale autoritatilor, conform legii) sau pentru implementarea unor strategii de aparare impotriva unor atacuri informatice (ex: hacking, (D)DOS, crawling neautorizat)
Temei: obligatia legala, interesul legitim
Durata: 30 de zile in jurnalele de acces ale serverelor care gazduiesc Forumul Clubmercedes(webserver logs). Adresele IP sunt stocate si in baza de date a Forumului, pentru fiecare mesaj scris (permanent) si pentru sesiunile de autentificare (pana la expirarea lor sau invalidare prin log out).
See more
See less

Fun :d

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glantzzz!!!!
    W110-2.0 D 1966
    W115-2.0 D 1971
    W123-2.4 D 1982

    Comment


    • @Orca : Da, dar n-ai vazut ca le-am facut TUNING ?

      ba da, dar erau cam mici, nu le puteam studia in voie... acum am material destul...

      Un tip se adresează unei tipe într-un bar:
      - Vrei să jucăm Magic?
      - Ce-i aia?
      - Mergem la mine acasă, ne f*tem şi tu după aia dispari.


      Sînt roz-roşiatică, lungă de cam 19 centimetri, am un cap şi toate gagicile mă plac nevoie-mare... Ce sînt eu? Bancnota de 100 de mii!


      Lupul o aleargă pe Scufiţa Roşie prin pădure. Ea fuge, fuge, fuge şi, în sfîrşit, ajunge la casa bunicuţei.
      MORALA: Cele mai bune prietene ale unei fete sînt picioarele.
      A doua zi, lupul o aleargă pe Scufiţă prin pădure, o prinde şi o violează.
      MORALA: Şi cele mai bune prietene se pot despărţi!


      Într-un bar din Paris, pe automatul de prezervative, stă scris:
      "Dacă aparatul nu funcţionează, vă rugăm să îl căutaţi pe şef. Dacă funcţionează, căutaţi fetele de la bar!"



      Într-un hotel pentru tinerii căsătoriţi, în prima noapte, soţul încearcă să o mîngîie pe proaspăta mireasă pe un sîn, dar aceasta îl respinge indignată. Încearcă omul o mîngîiere pe o fesă, acelaşi rezultat. Mai încearcã să-i pună mîna între picioare, efectul e acelaşi. Enervat, tipul iese pe holul hotelului să se răcorească.
      Nu trece mult timp şi apare pe hol alt proaspăt căsătorit.
      - Care-i problema?
      - Păi, nu pot să pun mîna pe ea de nici o culoare, aşa că mi-am băgat picioarele şi am venit să mă liniştesc.
      După puţin timp, mai apare încă un tip, amărît rău.
      - Ei, tipule, şi tu ţi-ai băgat picioarele?
      - Nu, oftează tipul, dar aş fi putut...


      Unde au femeile ficatul? Cum intri pe stînga!


      - Ştii, o relaţie este ca o partidă de cărţi.
      - Cum aşa?
      - Dacă n-ai un partener bun, trebuie neapărat să ai o mînă bună!


      Două capete de balaur vorbesc despre al treilea:
      - Tu ştii că ăla ia m**e?
      - Bine că nu se f*te în cur…


      De unde ştii că o femeie nu poartă chiloţi? Are mătreaţă pe pantofi.

      Un punk-er urcă într-un autobuz. Părul său era făcut spice, colorat verde, roşu, albastru şi portocaliu. Hainele îi erau o amestecătură de cîrpe şi piele, picioarele îi erau goale şi corpul îi era plin de cercei. Se aşează pe singurul loc liber, exact în faţa unui bătrîn, care se tot holba la el.
      - Ce te tot holbezi, moşule? Ce, tu n-ai făcut nimic aiurea cînd erai tînăr?
      Bătrînul:
      - Ba da. Odată, cînd eram în marină, m-am îmbătat în Singapore şi am f***t un papagal. Mă gîndeam că poate eşti fiu-meu...
      Last edited by doktor4carz; 02-29-2008, 12:17 PM.
      DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY !!!

      Comment


      • Sotia se trezeste dimineata transpirata toata si printre gemete ii relateaza sotului:- Am avut un vis. Un nubian statea langa patul nostru si ne facea vant cu o frunza de palmier. Asa de bine era, ca am avut un triplu orgasm..Sotul iese vijelie din casa, cumpara un evantai mare de la magazin, apoi cauta pe strada un negru mare la care ii da 20 de dolari si il aduce in dormitor. Ii pune evantaiul in brate si se pune pe treaba cu sotia lui. Negrul da din greu la evantai, dar tipa nu ajunge defel la orgasm asa ca il roaga pe sot sa schimbe putin rolurile cu negrul. Dupa cateva minute, femeia incepe sa urle de placere. Sotul se apropie de negru si ii sopteste la ureche: - Ai vazut bai fraiere cum se tine evantaiul ???
        .. ________ ..
        o/____https://www.clubmercedes.ro/core/ima...ilies/cool.png____\o
        (Oo\==/oO)
        ..U...............U.
        Ma plimb dimineata ca sa fiu liber dupa amiaza si sunt de acord cu orice afacere care nu degenereaza in munca.
        http://img99.imageshack.us/img99/342...icuminejg5.gif

        Comment


        • Parintii lui Ionel doresc sa faca sex dar nu stiu ce sa se faca cu copilul. Barbatului însa, îi vine o idee:
          - lonica, iesi putin pe balcon si povesteste-ne frumos ce se întîmpla pe-afara.
          lonica iese pe balcon si povesteste:
          - Nea lon de la parter si-a dus cîinele într-o tufa sa faca pipi... Un politai cauta ceva... Tanti Paraschiva tocmai a plecat cu prietenul ei... Parintii lui Vasilica si-o pun...
          - De unde-o mai stii si pe asta? îl întreaba tatal, din camera.
          - Sta si el singur pe balcon, ca mine.

          O blonda si o bruneta la o discutie in parc:
          bruneta: -Fata , aseara am facut 39 cu 9 si acum ma simt foarte rau
          blonda: -Ciudat, si eu aseara am facut 69 cu 1 si acum ma simt foarte bine....


          Un om intra intr-un restaurant si constata ca mancarea e insuportabila.
          -Chelner, mancarea este foarte proasta, unde e patronul.
          -S-a dus sa manance la restaurantul de peste drum.


          - Femeile cred ca daca o pisica fuge de acasa este din cauza lipsei de afectiune oferite.
          - Femeile cred ca daca un caine fuge de acasa este din cauza lipsei de afectiune oferite.
          - Femeile cred ca daca o femeie fuge de acasa este din cauza lipsei de afectiune oferite.
          - Femeile cred ca daca un barbat fuge de acasa este din cauza ca barbatii sunt porci.


          Horoscopul pe luna urmatoare:
          -Sanatate: astrele iti surad.
          -Dragoste: astrele iti surad si mai tare.
          -Bani: astrele deja se caca pe ele de ras.


          Cica niste teroristi au sechestrat 322 de parlamentari romani si au cerut sa primeasca 100 milioane euro pana la lasarea serii.In caz ca cererea nu le este indeplinita ameninta ca le vor da foc parlamentarilor.Romanii sunt rugati sa participe la cheta care are loc : pot dona incepand de la 5 litri de combustibil. (PS: E vreunul din voi care nu ar dona????)

          Unul la 7 dimineaţa, sub balcoanele unui bloc, zbiera din toţi bojocii:
          - Nuţii! Nuuţiii!
          Nici un răspuns. Iarăşi :
          - Nuţii! Nuuţiii!
          Tot nici un răspuns. Iarăşi :
          - Nuţii! Nuuţiii!
          Catadicseşte unul să deschidă :
          - Ce aia mătii vrei mă, de zbieri aşa la 7 dimineaţa?
          - Nuţi s-a sculat?
          - Nu mi s-a sculat!
          Last edited by florineasca; 03-07-2008, 22:11 PM.

          Comment


          • Originally posted by florineasca View Post
            ... (PS: E vreunul din voi care nu ar dona????)...
            Eu unul nu as mai merge un an cu masina, iar combustibilul economisit l-as dona cu cea mai mare placere...
            Si as mai dona si vreo 5000 de brichete, pentru a le usura munca teroristilor (a se citi EROI NATIONALI)!
            DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY !!!

            Comment


            • Cateva motive pentru care iubim femeile -Mircea Cartarescu-
              --------------------------------------------------------------------------------

              Iubim femeile pentru ca au sani rotunzi, cu sfarcuri care se ridica prin bluza cand le e frig, pentru ca au fundul mare si grasut, pentru ca au fete cu trasaturi dulci ca ale copiilor, pentru ca au buze pline, dinti decenti si limbi de care nu ti-e sila. Pentru ca nu miros a transpiratie sau a tutun prost si nu asuda pe buza superioara. Pentru ca le zambesc tuturor copiilor
              mici care trec pe langa ele. Pentru ca merg pe strada drepte, cu capul sus, cu umerii trasi inapoi si nu raspund privirii tale cand le fixezi ca un maniac.
              Pentru ca trec cu un curaj neasteptat peste toate servitutile anatomiei lor delicate. Pentru ca in pat sunt indraznete si inventive nu din perversitate, ci ca sa-ti arate ca te iubesc. Pentru ca fac toate treburile sacaitoare si marunte din casa fara sa se
              laude cu asta si fara sa ceara recunostinta. Pentru ca poarta tot soiul de zdranganele pe
              care si le asorteaza la imbracaminte dupa reguli complicate si de neinteles. Pentru ca iti deseneaza si-si picteaza fetele cu atentia concentrata a unui artist inspirat.
              Pentru ca au obsesia pentru subtirime-a lui Giacometti. Pentru ca se trag din fetite. Pentru ca-si ojeaza unghiile de la picioare. Pentru ca joaca sah, whist sau ping-pong fara sa le
              intereseze cine castiga. Pentru ca sofeaza prudent in masini lustruite ca niste bomboane, asteptand sa le admiri cand sunt oprite la stop si treci pe zebra prin fata lor. Pentru ca au un fel de-a rezolva probleme care te scoate din minti. Pentru ca au un fel de-a
              gandi care te scoate din minti. Pentru ca-ti spun „te iubesc” exact atunci cand te iubesc mai putin, ca un fel de compensatie.
              Pentru ca au din cand in cand mici suferinte: o durere reumatica, o constipatie, o batatura, si-atunci iti dai seama deodata ca femeile sunt oameni, oameni ca si
              tine. Pentru ca scriu fie extrem de delicat, colectionand mici observatii si schitand subtile
              nuante psihologice, fie brutal si scatologic ca nu cumva sa fie suspectate de literatura feminina. Pentru ca sunt extraordinare cititoare, pentru care se scriu trei sferturi din poezia si proza lumii. Pentru ca le innebuneste „Angie” al Rolling-ilor. Pentru ca le
              termina Cohen. Pentru ca poarta un razboi total si inexplicabil contra gandacilor de bucatarie. Pentru ca pana si cea mai dura bussiness woman poarta chiloti cu
              induiosatoare floricele si dantelute. Pentru ca e asa de ciudat sa-ntinzi la uscat, pe balcon, chilotii femeii tale, niste lucrusoare umede, negre, rosii si albe, parte satinate, parte aspre, mirandu-te ce mici suprafete au de acoperit. Pentru ca in nu fac dus niciodata inainte de-a face dragoste, dar numai in filme. Pentru ca niciodata n-ajungi cu ele la un acord in privinta frumusetii altei femei sau a altui barbat.
              Pentru ca iau viata in serios, pentru ca par sa creada cu adevarat in realitate. Pentru ca le intereseaza cu adevarat cine cu cine s-a mai cuplat intre vedetele de televiziune. Pentru ca tin minte numele actritelor si actorilor din filme, chiar ale celor mai obscuri.
              Pentru ca daca nu e supus nici unei hormonizari embrionul se dezvolta intotdeauna intr-o femeie. Pentru ca nu se gandesc cum sa i-o traga tipului dragut pe care-l vad in troleibuz. Pentru ca beau porcarii ca Martini Orange, Gin Tonic sau Vanilla Coke. Pentru ca nu-si pun mana pe fund decat in reclame. Pentru ca nu le excita ideea de viol decat in mintea barbatilor. Pentru ca sunt blonde, brune, roscate, dulci, futese, calde, dragalase, pentru ca au de fiecare data orgasm. Pentru ca daca n-au orgasm nu il mimeaza. Pentru ca momentul cel mai frumos al zilei e cafeaua de dimineata, cand timp de o ora rontaiti biscuiti si puneti ziua la cale. Pentru ca sunt femei, pentru ca nu sunt barbati, nici altceva. Pentru ca din
              ele-am iesit si-n ele ne-intoarcem, si mintea noastra se roteste ca o planeta greoaie, mereu si mereu, numai in jurul lor.

              Si raspunsul fetelor:

              Cateva motive pentru care iubim barbatii - Perseida-
              --------------------------------------------------------------------------------

              Pentru ca niciodata nu ne inteleg, dar nu renunta la asta niciodata.
              Pentru ca vad frumusetea in femei, cand femeile au incetat de mult timp sa vada vreo frumusete in ele insele.
              Pentru ca pot reproduce ecuatii matematice si fizice lungi, complicate, machiavelice sau incredibile, dar pot sa ramana fara vreo solutie cand vine vorba de femei.
              Pentru ca traiesc ca sa ne faca sa zambim.
              Pentru ca nu le e niciodata frica de intuneric.
              Pentru ca nu le pasa cum arata sau daca imbatranesc.
              Pentru ca ne fac sa radem.
              Pentru ca insista sa faca si sa repare lucruri pentru care nu au pregatire, cu increderea naiva a unui adolescent care stie de toate.
              Pentru ca nu poarta si nu viseaza vreodata sa poarte tocuri.
              Pentru ca spun povesti foarte frumos.
              Pentru ca le e frica sa cheleasca.
              Pentru ca intotdeauna stii ce gandesc si intotdeauna spun ce vor exact sa spuna.
              Pentru ca cea mai mare frica a lor este sa nu fie un barbat adevarat, iar pentru aceasta trebuie sa se retraga din cand in cand.
              Pentru ca abilitatea lor de a visa este probabil cea mai mare resursa de energie intacta de pe planeta.
              Pentru ca fac mari eforturi sa ascunda, fara succes, ca sunt fragili si umani.
              Pentru ca fie vorbesc prea mult, sau deloc.
              Pentru ca intotdeauna isi termina mancarea din farfurie si sunt
              recunoscatori pentru asta.
              Pentru ca sunt intotdeauna capabili sa invete si sa se schimbe.
              Pentru ca sunt exploratori si visatori de neintrecut.
              Pentru ca ne pot privi in ochi si sa ne topeasca instantaneu.
              Pentru ca vor sa fie omnivori ori asceti, razboinici sau amanti, artisti sau generali, dar nu fac compromisuri.
              Pentru ca pentru ei nu exista niciodata prea multa adrenalina.
              Pentru ca dupa toate intamplarile, nu pot trai fara noi, oricat de tare ar incerca.
              Pentru ca sunt aproape de noi cand avem nevoie de ei.
              Pentru ca curata semineul si duc afara gunoiul sau iti cara bagajul fara a te intreba macar.
              Pentru ca sunt intr-adevar pe atat de simpli pe cat afirma ca sunt.
              Pentru ca le plac lucrurile extreme si atunci cand ajung acolo, noi suntem gata sa-i prindem.
              Pentru ca sunt destepti, tandri si puternici.
              Pentru ca ii iubim, si doar un barbat ar gandi ca acest lucru necesita explicatie.

              Retrospectiva:

              Anul 1981
              1. Printul Charles se casatoreste
              2. Liverpool câstiga Liga Campionilor
              3. Papa moare

              Anul 2005
              1. Printul Charles se casatoreste
              2. Liverpool câstiga Liga Campionilor
              3. Papa moare

              Concluzie: daca Charles se mai casatoreste înca o data si Liverpool ajunge iar în finala, ar fi bine sa-l anunte cineva pe Papa...

              Dupa 2 ani, un om realizeaza ca el NU a fost promovat, NU a fost transferat, NU i s-a marit salariul, NU i s-a dat prima, si ca, compania NU face nimic in acest sens.
              Decide sa mearga la manager.
              Seful uitandu-se la el a ras si l-a rugat sa ia loc spunand:
              -Prietene TU nu ai lucrat in compania asta nici macar o zi!!!
              Omul a fost surprins sa auda aceasta dar Seful a continuat sa-i explice:
              -MGR.- Cate zile sunt intr-un an?
              -OM: - 365, iar o data la 4 ani 366
              -MGR.- Cate ore are o zi?
              - OM: - 24
              -MGR.- Cate ore muncesti o zi?
              - OM: - 8 ore pe zi
              -MGR.- Asa deci, cat la % dintr-o zi muncesti?
              Omul face calculele si zice:
              - 1/3 dintr-o zi adica 33,3%
              -MGR.- Foarte bine, deci cat reprezinta 1/3 dintr-un an?
              - OM: -122 (1/3 x 366=122) zile
              -MGR.- Vii la munca si in weekenduri?
              -OM: - Nu
              -MGR.- Cate zile de weekend sunt intr-un an?
              -OM: - 52 sambete si 52 duminici, deci in total 104
              -MGR.- Merci, daca eliminam din 122 de zile 104 cate zile raman?
              -OM: - 18
              -MGR.- OK. De obicei in fiecare an ai 3 saptamani de concediu. Acum elimina 15 zile din cele 18, cate raman?
              -OM: - 3
              -MGR.- Lucrezi de Anul nou, Paste si Craciun?
              -OM: - Nu domnule.
              -MGR.- Bun. Elimina cele 3 zile de sarbatoare. Cate zile raman?
              -OM: - NICIUNA, d-le.
              -MGR.- Pai ce mai doresti?
              -OM: - Am inteles domnule. Va multumesc pentru toti banii pe care mi-i oferiti. Imi pare rau ca am incercat sa fur de la Companie!!!
              Last edited by doktor4carz; 03-01-2008, 14:03 PM.

              Comment


              • Originally posted by asfalttango View Post
                Cateva motive pentru care iubim femeile -Mircea Cartarescu-
                --------------------------------------------------------------------------------

                Iubim femeile pentru ca au sani rotunzi, cu sfarcuri care se ridica prin bluza cand le e frig, pentru ca au fundul mare si grasut, pentru ca au fete cu trasaturi dulci ca ale copiilor, pentru ca au buze pline, dinti decenti si limbi de care nu ti-e sila. Pentru ca nu miros a transpiratie sau a tutun prost si nu asuda pe buza superioara. Pentru ca le zambesc tuturor copiilor
                mici care trec pe langa ele. Pentru ca merg pe strada drepte, cu capul sus, cu umerii trasi inapoi si nu raspund privirii tale cand le fixezi ca un maniac.
                Pentru ca trec cu un curaj neasteptat peste toate servitutile anatomiei lor delicate. Pentru ca in pat sunt indraznete si inventive nu din perversitate, ci ca sa-ti arate ca te iubesc. Pentru ca fac toate treburile sacaitoare si marunte din casa fara sa se
                laude cu asta si fara sa ceara recunostinta. Pentru ca poarta tot soiul de zdranganele pe
                care si le asorteaza la imbracaminte dupa reguli complicate si de neinteles. Pentru ca iti deseneaza si-si picteaza fetele cu atentia concentrata a unui artist inspirat.
                Pentru ca au obsesia pentru subtirime-a lui Giacometti. Pentru ca se trag din fetite. Pentru ca-si ojeaza unghiile de la picioare. Pentru ca joaca sah, whist sau ping-pong fara sa le
                intereseze cine castiga. Pentru ca sofeaza prudent in masini lustruite ca niste bomboane, asteptand sa le admiri cand sunt oprite la stop si treci pe zebra prin fata lor. Pentru ca au un fel de-a rezolva probleme care te scoate din minti. Pentru ca au un fel de-a
                gandi care te scoate din minti. Pentru ca-ti spun „te iubesc” exact atunci cand te iubesc mai putin, ca un fel de compensatie.
                Pentru ca au din cand in cand mici suferinte: o durere reumatica, o constipatie, o batatura, si-atunci iti dai seama deodata ca femeile sunt oameni, oameni ca si
                tine. Pentru ca scriu fie extrem de delicat, colectionand mici observatii si schitand subtile
                nuante psihologice, fie brutal si scatologic ca nu cumva sa fie suspectate de literatura feminina. Pentru ca sunt extraordinare cititoare, pentru care se scriu trei sferturi din poezia si proza lumii. Pentru ca le innebuneste „Angie” al Rolling-ilor. Pentru ca le
                termina Cohen. Pentru ca poarta un razboi total si inexplicabil contra gandacilor de bucatarie. Pentru ca pana si cea mai dura bussiness woman poarta chiloti cu
                induiosatoare floricele si dantelute. Pentru ca e asa de ciudat sa-ntinzi la uscat, pe balcon, chilotii femeii tale, niste lucrusoare umede, negre, rosii si albe, parte satinate, parte aspre, mirandu-te ce mici suprafete au de acoperit. Pentru ca in nu fac dus niciodata inainte de-a face dragoste, dar numai in filme. Pentru ca niciodata n-ajungi cu ele la un acord in privinta frumusetii altei femei sau a altui barbat.
                Pentru ca iau viata in serios, pentru ca par sa creada cu adevarat in realitate. Pentru ca le intereseaza cu adevarat cine cu cine s-a mai cuplat intre vedetele de televiziune. Pentru ca tin minte numele actritelor si actorilor din filme, chiar ale celor mai obscuri.
                Pentru ca daca nu e supus nici unei hormonizari embrionul se dezvolta intotdeauna intr-o femeie. Pentru ca nu se gandesc cum sa i-o traga tipului dragut pe care-l vad in troleibuz. Pentru ca beau porcarii ca Martini Orange, Gin Tonic sau Vanilla Coke. Pentru ca nu-si pun mana pe fund decat in reclame. Pentru ca nu le excita ideea de viol decat in mintea barbatilor. Pentru ca sunt blonde, brune, roscate, dulci, futese, calde, dragalase, pentru ca au de fiecare data orgasm. Pentru ca daca n-au orgasm nu il mimeaza. Pentru ca momentul cel mai frumos al zilei e cafeaua de dimineata, cand timp de o ora rontaiti biscuiti si puneti ziua la cale. Pentru ca sunt femei, pentru ca nu sunt barbati, nici altceva. Pentru ca din
                ele-am iesit si-n ele ne-intoarcem, si mintea noastra se roteste ca o planeta greoaie, mereu si mereu, numai in jurul lor.

                foarte frumos, trebuie sa ma insor cat mai repede

                Comment


                • Originally posted by paunionutz View Post
                  foarte frumos, trebuie sa ma insor cat mai repede
                  Daca te insori, atunci chiar avem ce pune la Fun...

                  Comment


                  • Originally posted by paunionutz View Post
                    foarte frumos, trebuie sa ma insor cat mai repede
                    urat gand.....
                    1995 Mercedes C200 w202 - IL 26WGD
                    2001 Bmw e46 coupe - IL 25WGD
                    Si o panarama de scuter

                    Comment


                    • Originally posted by paunionutz View Post
                      foarte frumos, trebuie sa ma insor cat mai repede
                      Tort de nunta...


                      Dupa care nu uita "familia fara copii e ca si sarea fara mancare"


                      Ai grija ca 35,5% din accidentele casnice se petrec sub dus
                      .. ________ ..
                      o/____https://www.clubmercedes.ro/core/ima...ilies/cool.png____\o
                      (Oo\==/oO)
                      ..U...............U.
                      Ma plimb dimineata ca sa fiu liber dupa amiaza si sunt de acord cu orice afacere care nu degenereaza in munca.
                      http://img99.imageshack.us/img99/342...icuminejg5.gif

                      Comment


                      • Ionel Si Matusa Lui...

                        Intr-o zi vine ionel(elev de clasa 1) de la scoala,isi arunca ghiozdanul pe unde apuca si el prin casa si fuge la buda.Acolo,surpriza,mama si cu tatal lui faceau sex.Saracul baiat se cam simti in plus pe acolo,asa ca iesi imediat si astepta la usa.Cand au iesit parintii de acolo,ionel ceru' si el explicatii ce faceau ei acolo ?
                        MAMA - il mai ajutam pe tatal tau sa mai dea jos din burta ca sa ingrasat cat un bou.
                        Ionel puse botu'....
                        A doua zi la fel.....
                        A treia zi,stiind ce se pertrece in buda,intra peste parintii si ii spuse lu' masa:
                        -da mama stiu,il ajuti pe tata sa mai dea jos din burta,dar degeaba mama,in fiecare dimineata dupa ce pleci tu la servici vine matusa si i-o umfla la loc...

                        Comment


                        • nu stiu daca a mai fost da e tare rau olteanu si militzianu

                          Comment


                          • iubitoare de mercedes..
                            Attached Files
                            “Alaturi de hidrogen, prostia este cea care se gaseste in cantitatea cea mai mare in Univers.” (Thomas Edison)

                            Comment


                            • W110-2.0 D 1966
                              W115-2.0 D 1971
                              W123-2.4 D 1982

                              Comment


                              • inmormantare : http://www.youtube.com/watch?v=sbsAl...eature=related
                                Exista doua tipuri de masini :
                                1. care au fost lovite
                                2. care vor fi lovite

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Logan | Dacia Logan |Anulare DPF