Mercedes Benz Forum
Atentie :
Acest forum este destinat pasionatilor de Mercedes Benz din Romania.Orice informatie oferita de dvs va contribui la buna dezvoltare a acestui forum.Nu uitati sa va inregistrati pe forum.

Go Back   Mercedes Benz Forum > Limuzine > Mercedes Benz S Klasse > Probleme tehnice - S Klasse

S320 w220 problema electrica

Probleme tehnice - S Klasse

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-18-2018, 23:27 PM   #1
bogdanstef
Junior Member

Motorizare : 3200
:
[Junior Member]
Exclamation S320 w220 problema electrica

Buna seara! Ma poate ajuta cineva in legatura cu aceasta problema?
Am un S320 w220 3200 din 2002 iar in timpul mersului(60km/h) mi-a aparut cu rosu pe display eroarea de SRS,urmata de un zgomot de GMV(ventilatorul merge la maxim) si martorul care imi indica faptul ca frana de mana este trasa.Am continuat deplasarea pana acasa,aproximativ 300m,unde mi-au aparut alte probleme in bord(nivel scazut de ulei,pre-safe not available see owner's manual,problema la display).Masina nu se inchide,avariile nu functioneaza,senzorii de parcare nu functioneaza,portbagajul nu se deschide,in schimb pe display raman martorii ca si cum ar fi pus contactul.Mentionez faptul ca acum nici displayul cu diagnoza nu mai functioneaza,nu imi mai arata nici o functie inafara de AUDIO(nu pot sa vad nr.de km,erorile pe care le-a indicat anterior,nimic altceva decāt audio)

Last edited by bogdanstef; 08-18-2018 at 23:35 PM.
bogdanstef is offline   Reply With Quote

Reply

Tags
electrica, problema, s320, w220

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules